Search

Zamanında teslimat ile En iyi fiyat, Kaliteli Hizmet Sağlıyoruz..

Jakron Etiket

Jakron, deri görünümlü bir görünüme sahip benzersiz bir kâğıt malzemedir. Jakron Etiket, endüstriyel yıkamalara dayanır, iğne detektörlerini geçer ve yıpranmaz. Baskı için mükemmeldir, birçok ayrıntıya uyum sağlar ve PMS renkleriyle kolayca eşleşir. Aynı zamanda gofre de yapılabilir. Jakron Etiketlerimiz çevre dostudur. Profesyonel kurumlar tarafından akredite edilmiştir. Aynı zamanda vegan dostu bir malzemedir ve birçok deri bazlı ürün için geçerli bir alternatif olarak kabul edilmektedir.

Jakron etiket giyim dünyasının ayrılmaz bir etiket türüdür. micro injection yöntemli baskı güzel görünümü ve kaliteli duruşuyla ürünü ortaya çıkarmaktadır. Bu yöntem ile aksesuar dünyası daha verimli bir hal almıştır. Jakron Etiketlerinizi, Dudu Label farkıyla yaşayabilirsiniz.

Denim, keten gibi kumaşlarla üretilmiş ürünlerin tanıtımı için kullanılır. Bu etiket tekstil sektörünün en önemli etiket çeşitlerindendir. Baskı olarak, serigraf baskı, yakma, lazer, gofre vb uygulamalar gerçekleşebilir. Ayrıca kolaylıkla kabartma yapılabilecek özelliklere sahiptir. Jakron son dönemlerde orijinal deri ürünlerin kullanımının azalması ile kullanım alanı ve oranı oldukça artan etiketlerdir. Yakın gelecekte muadili ürünlerin tamamının yerini alması beklenmektedir.

Back to Top
Product has been added to your cart