Search

Zamanında teslimat ile En iyi fiyat, Kaliteli Hizmet Sağlıyoruz..

HAKİKİ DERİ ETİKET

Deri Etiket çok güçlü markalama araçlarından biridir. Deri etiketler mağazada müşterinin gözünü alır ve üstündeki ürün hakkında ilk izlenimi verir..

Deri etiket; beden bilgileri, marka bilgileri, kumaş türü hakkında bilgiler, yıkama özellikleri ve kullanma talimatları gibi bilgilerin yer aldığı karton etiket modelleri ürünlerin üzerine ip, kurdele ya da plastik sicimle eklene bildiğinden ürünler üzerindeki deformasyonu en aza indirmesi yönüyle sıklıkla tercih edilmektedir. Deri etiket derinin üzerine baskı yapılarak elde edilen bir etiket türüdür. Yakma, gofre, yaldız, frekans, serigraf ve lazer kazıma teknikleri kullanılarak hazırlanan bu etiketler zamanki gibi çeşitli materyallerle de zenginleştirilmektedir.

Deri Etiket çok güçlü markalama araçlarından biridir. Deri etiketler mağazada müşterinin gözünü alır ve üstündeki ürün hakkındaki ilk izlenimi verir. Deri etiketler, hazır giyim ürünlerinde Genellikle denim, keten ve benzeri kumaşlardan üretilmiş mamullerin üzerinde, pantolonların kemerlerinde reklam amaçlı, bazen boy, beden ve model bilgilerinin verildiği kemer etiketi olarak kullanılır. Aynı zamanda, Ürünlerin çeşitli yerlerinde reklam ve estetik amaçlı da kullanılır.

Deri etiket fiyatları birçok faktöre dayalı olarak farklılık göstermekle birlikte tekstil deri etiketler düşünüldüğünde sıklıkla kullanılan bir sektördür. Profesyonel bir işlemle harika görünümler kazandırır. Deri etiket işlemleriniz için profesyonel etiket çözümü sunan işletmemizi seçmeniz halinde memnun müşterilerimiz arasında sizi de görmekten mutluluk duyarız!

Back to Top
Product has been added to your cart